

285 ₴
Cover Base від DNKa' – це універсальні камуфлюючі бази преміум якості, які ідеально підходять для створення бездоганного манікюру. Ці бази відмінно перекривають нігтьову пластину, швидко висихають і мають високу стійкість до відколів та відслоювань. Оберіть свій ідеальний відтінок і насолоджуйтесь красивими нігтями до 4 тижнів!
Уявіть, як ви проводите час з подругами, насолоджуючись затишним вечірнім чаюванням, а ваші нігті сяють завдяки камуфлюючій базі DNKa' Cover Base 03 Passionate. Або, можливо, ви готуєтесь до важливої зустрічі, і впевненість у собі зростає, коли ви знаєте, що ваші нігті виглядають бездоганно і стійко.
Камуфлююча база DNKa' – це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і довговічність. Замовляючи цей продукт у нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в чудовій ціні та швидкій доставці. Приєднуйтесь до числа задоволених клієнтів, які вже оцінили відмінні якості цієї бази через позитивні відгуки!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DNKA |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 12 мл |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Базове покриття |