

285 ₴
Cover Base від DNKa' – це універсальні камуфлюючі бази преміальної якості, які відмінно перекривають нігтьову пластину та швидко сохнуть. Ця база відрізняється середньою жорсткістю та ідеально вирівнюється, забезпечуючи рівномірний розподіл по нігтьовій поверхні. Завдяки унікальним властивостям, вона створює бездоганний блиск, не дає усадку під час носіння та забезпечує відмінну адгезію, що робить її довговічною та стійкою до відколів і відшаровувань.
З камуфлюючою базою DNKa' Cover Base 05 Daring ви зможете створити ідеальний манікюр для будь-якої події. Наприклад, ви готуєтеся до важливої зустрічі та хочете виглядати на всі 100% – ця база ідеально ляже на нігті, забезпечивши бездоганний вигляд. Або ви йдете на вечірку з друзями і хочете, щоб манікюр сяяв – завдяки шиммеру він стане справжнім акцентом вашого образу.
Обираючи камуфлюючу базу DNKa', ви отримуєте не лише якісний продукт, але й можливість проявити свою індивідуальність, підбираючи ідеальний відтінок. Замовляйте в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою та читайте позитивні відгуки задоволених користувачів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DNKA |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 12 мл |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Базове покриття |