Отзывы о компании Интернет-магазин "BeautyNikopol"
Юрій С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна И.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Татьяна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мария К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Виктория Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гель беру не вперше. Спочатку навіть не знала, що з ним робити. Протестила. Він дуже жорсткий та цупкий, але пилити його дуже легко! В'язкий, густий!Після висихання у лампі липкий. Для верхніх форм - саме те, що треба! Замовила декілька кольорів. Фрези - кулі великого діаметру просто неймовірні! Фадез - без коментарів! Куди без нього?! Цим магазином користуюсь доволі часто. Товаром завжди задоволена. Рекомендую!
Гель беру не вперше. Спочатку навіть не знала, що з ним робити. Протестила. Він дуже жорсткий та цупкий, але пилити його дуже легко! В'язкий, густий!Після висихання у лампі липкий. Для верхніх форм - саме те, що треба!
Замовила декілька кольорів.
Фрези - кулі великого діаметру просто неймовірні! Фадез - без коментарів! Куди без нього?!
Цим магазином користуюсь доволі часто. Товаром завжди задоволена. Рекомендую!