Все прийшло швидко, супер. Але , я замовляла 30 шт баночок і на них не додали 2 кришечки. Тому знижую оціночку.
Замовлення прийняли швидко,товар був у наявності.Дякую !
Дякую, Вам! Все згідно опису. І на далі буду замовляти.
Все прийшло швидко, супер. Але , я замовляла 30 шт баночок і на них не додали 2 кришечки. Тому знижую оціночку.
Замовлення прийняли швидко,товар був у наявності.Дякую !
Дякую, Вам! Все згідно опису. І на далі буду замовляти.