Отзывы о компании Интернет-магазин "BeautyNikopol"
Катерина Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Людмила Ч.
Отлично
Антоніна П.
Плохо
Розповім!Не доклали товар:0,5 літри обезжирувача і пачку безворсових серветок.І навіть не вибачились.Вибачте,але на даний момент я не раджу цього продавця.
Комментарий продавца
Вибачте. Перевірили. Наша вина. Можемо відправили повторно за наш рахунок
Анастасія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алина Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Руденко Л.
Отлично
Анна К.
Нейтрально
Все добре ,але погано запакували ,один гель лак розбитий (
Розповім!Не доклали товар:0,5 літри обезжирувача і пачку безворсових серветок.І навіть не вибачились.Вибачте,але на даний момент я не раджу цього продавця.
Вибачте. Перевірили. Наша вина. Можемо відправили повторно за наш рахунок
Все добре ,але погано запакували ,один гель лак розбитий (