Відгуки про компанію Інтернет-магазин "BeautyNikopol"
Іванна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
отлично , хорошо упаковано , быстро отправили
Анастасія О.
Відмінно
Мирослава Ф.
Відмінно
Ольга Б.
Нейтрально
Вітаю! Дуже часто замовляю товари у цьому інтернет магазині, але на жаль цього разу сталась прикрість. Отримала фрези від Март, і вони виявились "лисі" та зовсім не робочі. Купила 3 шт. фрез полум'я, і вони жахливої якості, хоча вже кулі були нормальної абразивності.Звернулась до продавця, який відповів що уся партія така і вони повинні бути такі гладенькі.Цього я не розумію. Вже не перший раз стикаюсь із неякісним матеріалом цього бренду "Март".Також виникла проблема з гелем ТуфіПрофі, в баночці був просто гель без шимеру, хоча я замовляла з шимером і геть не той колір. Продавець запропонував повернути половину коштів за гель, я відмовилась, тільки через те що настрій був зіпсований та не хотілось більше спілкуватись. Хоча мене більше хвилювали фрези, на які я понадіялась, бо треба були в роботі. Як то кажуть скупий платить двічі, краще купіть дорощі фрези та не хвилюйтесь за якість.
Марина Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олена Т.
Відмінно
Чудовий магазин, вже декілька раз робила невеличкі замовлення. Матеріали якісні, відправка дуже швидка. Велике Дякую)))
Світлана К.
Добре
Товар прибув гарно запакований, дуже дякую.
Kseniya T.
Відмінно
Пришли гели, нужные цвета, ничего не перепутали. Не знаю ещё какие в использовании и работе, но в целом всё хорошо) запаковка отличная
отлично , хорошо упаковано , быстро отправили
Вітаю! Дуже часто замовляю товари у цьому інтернет магазині, але на жаль цього разу сталась прикрість. Отримала фрези від Март, і вони виявились "лисі" та зовсім не робочі. Купила 3 шт. фрез полум'я, і вони жахливої якості, хоча вже кулі були нормальної абразивності.Звернулась до продавця, який відповів що уся партія така і вони повинні бути такі гладенькі.Цього я не розумію. Вже не перший раз стикаюсь із неякісним матеріалом цього бренду "Март".Також виникла проблема з гелем ТуфіПрофі, в баночці був просто гель без шимеру, хоча я замовляла з шимером і геть не той колір. Продавець запропонував повернути половину коштів за гель, я відмовилась, тільки через те що настрій був зіпсований та не хотілось більше спілкуватись. Хоча мене більше хвилювали фрези, на які я понадіялась, бо треба були в роботі.
Як то кажуть скупий платить двічі, краще купіть дорощі фрези та не хвилюйтесь за якість.
Чудовий магазин, вже декілька раз робила невеличкі замовлення. Матеріали якісні, відправка дуже швидка. Велике Дякую)))
Товар прибув гарно запакований, дуже дякую.
Пришли гели, нужные цвета, ничего не перепутали. Не знаю ещё какие в использовании и работе, но в целом всё хорошо) запаковка отличная