Відгуки про компанію Інтернет-магазин "BeautyNikopol"
Юрій С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна И.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Татьяна П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мария К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Виктория Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гель беру не вперше. Спочатку навіть не знала, що з ним робити. Протестила. Він дуже жорсткий та цупкий, але пилити його дуже легко! В'язкий, густий!Після висихання у лампі липкий. Для верхніх форм - саме те, що треба! Замовила декілька кольорів. Фрези - кулі великого діаметру просто неймовірні! Фадез - без коментарів! Куди без нього?! Цим магазином користуюсь доволі часто. Товаром завжди задоволена. Рекомендую!
Гель беру не вперше. Спочатку навіть не знала, що з ним робити. Протестила. Він дуже жорсткий та цупкий, але пилити його дуже легко! В'язкий, густий!Після висихання у лампі липкий. Для верхніх форм - саме те, що треба!
Замовила декілька кольорів.
Фрези - кулі великого діаметру просто неймовірні! Фадез - без коментарів! Куди без нього?!
Цим магазином користуюсь доволі часто. Товаром завжди задоволена. Рекомендую!