Відгуки про компанію Інтернет-магазин "BeautyNikopol"
Катерина Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Людмила Ч.
Відмінно
Антоніна П.
Погано
Розповім!Не доклали товар:0,5 літри обезжирувача і пачку безворсових серветок.І навіть не вибачились.Вибачте,але на даний момент я не раджу цього продавця.
Коментар продавця
Вибачте. Перевірили. Наша вина. Можемо відправили повторно за наш рахунок
Анастасія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Алина Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Руденко Л.
Відмінно
Анна К.
Нейтрально
Все добре ,але погано запакували ,один гель лак розбитий (
Розповім!Не доклали товар:0,5 літри обезжирувача і пачку безворсових серветок.І навіть не вибачились.Вибачте,але на даний момент я не раджу цього продавця.
Вибачте. Перевірили. Наша вина. Можемо відправили повторно за наш рахунок
Все добре ,але погано запакували ,один гель лак розбитий (