Спасибо,рекомендую 💐
Всё ок,вот только во флаконе половина лака.
Товар повністю відповідає і вартості і опису товару на сайті
Спасибо,рекомендую 💐
Всё ок,вот только во флаконе половина лака.
Товар повністю відповідає і вартості і опису товару на сайті