


205 ₴
NAILSOFTHEDAY Let's special Samantha – це унікальний гель лак з нано формулою, який подарує вашим нігтям бездоганний і стійкий колір. Висока європейська якість пігменту забезпечує яскравий багровий відтінок, який ідеально підходить як для літнього манікюру, так і для класичного френчу. Цей лак легко наноситься і перекриває нігтеву пластину в один шар, що дозволяє зекономити час на манікюр.
Уявіть, як ви наносите гель лак NAILSOFTHEDAY Let's special Samantha на нігті, і в один момент вони перетворюються на справжні витвори мистецтва. Ваші друзі та колеги не можуть не помітити цей насичений багровий відтінок, який ідеально підкреслить вашу індивідуальність та стиль.
Цей гель лак також відмінно підходить для створення стильного френчу, який стане справжнім акцентом вашого образу. Замовляючи NAILSOFTHEDAY Let's special Samantha в інтернет-магазині, ви отримуєте не лише якісний продукт, але й впевненість у тому, що ваш манікюр виглядатиме бездоганно довгий час.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | США |
| Вид лаку | Глянсовий |
| Об`єм | 10 мл |
| Особливості | Емаль |
| Тип | Гель-лак |
| Тип декоративного лаку | Глянсовий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 21 |